Biz, müşteri destek hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz yüksek önemle fark yaratıyoruz. Rois Dijital Ajans olarak, ilk iletişiminizden itibaren sorunlarınızı çözme odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Her bir müşterimize özel olarak tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz, seçilmiş ve yetiştirilmiş uzmanlardan oluşur. Amacımız, her müşterimizin ilk temasında çözüm bulabilmesini sağlamaktır.

Başarımızın temelinde, genç ve uzman kadromuz yer almaktadır. Sürekli olarak araştırma yapar, öğrenmeye açık bir yaklaşımla "Nasıl daha iyisini yapabiliriz?" sorusunun cevabını ararız. Başarısızlığı kabul etmeyiz ve "Tam Başarı" felsefesini benimseyerek kendimizi sürekli geliştirmek için çalışırız.

Vizyonumuz, uluslararası yazılım sektöründe öncelikle Türkiye'de ve sonrasında tüm dünyada en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, öncü ve lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz ise, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini ön planda tutan bir iş anlayışı sunmaktır. Kullanımı kolaylaştıran, içeriği zenginleştiren ve müşterilerimize uygun fiyatlarla artı değerler sunan hizmetler sunmak misyonumuzun bir parçasıdır.

Samimi ve çalışkan ekibimizle en kısa sürede en verimli çözümleri sunmak, müşterilere güven aşılamak, sürekli Ar-Ge çalışmalarımızla müşterilerimize hızla yeni dünya standartlarını sunmak, mükemmeli hedefleyen misyonumuzun bir parçasıdır.

Kalite politikamız, RoisPanel olarak teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak yenilikçi, geliştirici ve bilimsel bir yaklaşımla müşterilerimize değer katan bir hizmet sunmaktır. Amacımız, uluslararası şirketlerle rekabet edebilecek çağdaş bir kurum olmak için nitelikli ve donanımlı bir ekip yetiştirmek ve topluma katkı sağlamaktır.

Bu yolculuğumuzda başarıya ulaşmak için kaliteyi referans alan bilimsel yaklaşımı benimseyen, yenilikçi bir AR-GE odaklı yaklaşım sergileyen, çalışma ortamıyla personelini mutlu eden, ürün ve süreçlerini sürekli iyileştiren, ilgili standartları ve mevzuatları kusursuz bir şekilde uygulamaya çalışan bir kalite yönetim sistemi oluşturmak temel kalite politikamızdır.